1.200 zł

Głównym zadaniem dodatku jest automatyzacja wysyłki dokumentów. Zrobiliśmy to tak, że dokumenty są wysyłane  za pomocą wciśnięcia przysłowiowego „jednego guzika”. Koszt dodatku może się zwrócić nawet w przeciągu jednego miesiąca!

5.600 zł

Terminal+serwer. BST.e-Magazyn pozwala na obsługę magazynu na urządzenia z systemem Android (telefony oraz kolektory danych). Dzięki tej aplikacji magazynier może w łatwy i szybki sposób tworzyć i skanować dokumenty, które znajdują się w systemie oraz sprawdzać stan towaru.

8.200 zł

DokumentyPDF to dodatek, który służy do automatycznego importu dokumentów PDF. Dokumenty papierowe są skanowane za pomocą skanera i zapisywane do wskazanego katalogu. Następnie w programie Enova po wciśnięciu guzika są tworzone Zdarzenia, dla każdego pliku PDF osobno, a pliki są zapisywane jako załączniki do tych zdarzeń. Dzięki temu dokumenty papierowe trafiają do systemu, gdzie mogą być dalej przetwarzane już w postaci elektronicznej. Dodatek umożliwia również import dokumentów bezpośrednio z skrzynki pocztowej.

* Wszystkie podane ceny są cenami netto (do podanych kwot należy doliczyć 23% VAT).