BST.eMagazyn Android

BST.eMagazyn Android to rozszerzenie do system enova365 pozwalające na obsługę magazynu na urządzenia z systemem Android (telefony oraz kolektory danych). Dzięki tej aplikacji magazynier może w łatwy i szybki sposób tworzyć dokumenty, skanować istniejące dokumenty które znajdują się w systemie oraz sprawdzać stan towaru.

eMagazynAndroid 1
Rys.1. Logowanie do systemu

W aplikacji wbudowany jest system logowania, dzięki któremu możemy każdemu magazynierowi zdefiniować indywidualne ustawienia (konkretny magazyn, definicje dokumentów jakie może tworzyć oraz jakie dokumenty może pobrać do skanowania)

eMagazynAndroid 2
Rys.2 Menu pracy

System wykorzystuje kilka technologii do skanowania kodu kreskowego – w zależności od urządzenia. Możemy wykorzystać aparat  lub czytnik kodów kreskowych, które są wbudowane do urządzeń mobilnych. 

eMagazynAndroid 3
Rys.3. Widok skanowania

Dodatkowe cechy oraz konfiguracje programu :

  • Możliwość pobierania nazwy towaru podczas skanowania towaru,
  • Zapisywanie dokumentów w pamięci sprzętu, dzięki czemu dokumenty możemy kontynuować lub wysyłać,
  • Praca w trybie off-line (w miejscach gdzie na magazynie nie mamy dostępu do internetu możemy skanować dokumenty które następnie możemy wysłać do programu gdy będzie dostęp do internetu,
  • Pobieranie dokumentów według odpowiednich kryteriów (zakresu dat oraz konkretnych definicji oraz kategorii),
  • Dodatkowe opcje konfiguracyjne (możliwość włączenia sprawdzania sumy kontrolnej kodów, pomocnicze okienko w którym możemy wpisywać ilość podczas skanowania towaru,
  • Możliwość dodatkowego rozbudowywania na potrzeby klienta.

 

eMagazynAndroid4
Rys.4. Lista skanowanych kodów
eMagazynAndroid5
Rys.5. Lista dokumentów do skanowania

Zapytaj o dadatek eMagazyn: